close

Jūs turbūt esate netinkamoje „OBO Bettermann“ internetinėje svetainėje. Galite rinktis tokius šalių variantus:

Pogrindinės sistemos

„UDHome“ įbetonuojamos grindinės dėžės - liukai

Betonuojamos grindinės dėžės - liukai puikiam elektros srovės ir duomenų perdavimui.
„UDHome“ tipo betonuojamos grindinės dėžės - liukai dėl į akis nekrintančio, aukštos kokybės dizaino yra idealus sprendimas

Tiesiog gražu.
Sumontavus lieka matomi tik gryno nerūdijančiojo plieno ar masyvaus žalvario elementai.

Labai praktiška.
Paprasta užsakyti ir sumontuoti, laisvai montuojama bet kurioje patalpų vietoje, lengvai derinamas aukštis – praktiškos „UDHome“ betonuojamų grindinių dėžių- liukų informacijos sąrašas yra ilgas. Todėl yra labai paprasta pasiekti puikų rezultatą.

Siekiame kokybės.
Dėl aukštos kokybės medžiagų ir įvertintų jų privalumų betonuojamos grindinės dėžės - liukai „UDHome“ yra paruoštos kasdieniams iššūkiams.

Mažos, bet geros: „UDHome2“ betonuojamos grindinės dėžės - liukai

Elektros srovės tiekimas ir duomenų perdavimas ten, kur reikia.

1 / Variantų įvairovė
Yra trys betonuojamų grindinių dėžių - liukų „UDHome2“ variantai: su tubusu, su nerūdijančiojo plieno dangčiu ir su vieta liuko dangtyje grindų dangai. Variantas su tubusu skirtas drėgnos priežiūros pakeltoms ir besiūlėms grindims.

2 / Prietaisų instaliacija
Į „UDHome2“ komplektaciją įeina 2-vietis kištukinis lizdas su įžeminimu. Naudojant pasirinktinus montavimo laikiklius, galima papildomai sumontuoti iki dviejų atitinkamų modulinių duomenų perdavimo lizdų.

3 / Sujungimas
Aštuonios suformuotos kabelių įvedimo angos (M25) leidžia betonuojamas grindines dėžes - liukus „UDHome2“ sujungti su vamzdžiais.

4 / Išlyginimas
Viršutinę dalį galima sureguliuoti keturiomis aukščio reguliavimo atramomis pagal grindų dangos viršutinę briauną. Esant aukštesnėms grindų konstrukcijoms galima sumontuoti paaukštinimą, kurio papildomas išlyginamasis aukštis yra apie 10–60 mm.

Puikus sprendimas: „UDHome4“ betonuojamos grindinės dėžės - liukai

„UDHome4“ betonuojamos grindinės dėžės - liukai gaminami iš nerūdijančiojo plieno ar žalvario.

Variantų įvairovė
„UDHome4“ tiekiamas iš nerūdijančiojo plieno ir žalvario.

1 / Dizainas
Gražios formos kompleksinis blokas „UDHome 4“ tinka net ir pretenzingiausiame interjere. Matomas tik metalinis kraštas ir montažinis liukas iš masyvaus nerūdijančiojo plieno arba žalvario.

2 / Prietaisų instaliacija
„UDHome4“ telpa - 4 vnt standartinio išpildymo kištukiniai ar duomenų linijų lizdai arba 6 vnt „Modul 45“ gabarito elektros, duomenų perdavimo ir multimedijos.

3 / Išlyginimas
Viršutinę dalį galima sureguliuoti keturiomis aukščio reguliavimo atramomis pagal grindų dangos viršutinę briauną. Esant aukštesnėms grindų konstrukcijoms galima sumontuoti paaukštinimą.