close

Jūs turbūt esate netinkamoje „OBO Bettermann“ internetinėje svetainėje. Galite rinktis tokius šalių variantus:

OBO - tvari įmonė

Ekonominis tvarumas

Ekonominis tvarumas pasiekiamas pirmaujant inovacijų srityje: kiekvieną dieną vis nauja idėja

„OBO Bettermann“ laikoma inovatyviausia įmone elektros sistemų srityje. Žinomiausi išradimai yra „OBO-Dübel®“ (diubeliai), montuojami principu „Be gręžimo“ ir perversmą sukėlusios „Magic“ kabelių lovelių sistemos.

Išradėjo dvasia, aukšti reikalavimai kokybei ir kompetencija garsina OBO nuo pat 1911 metų, kai įmonė buvo įkurta. Seniausias, bet vis dar naudojamas OBO prekės ženklas „DOLÜ®“ garsus tvirtomis, patikimomis kontaktinėmis kaladėlėmis. Nuo 5 iki 10 procentų grupės apyvartos investuojama į naujų produktų kūrimą ir diegimą. Svarbiausioje mūsų srities mugėje „Light+Building“ kas dvejus metus pristatome nuo 60 iki 70 naujovių, iš kurių vidutiniškai sukuriame apie 2 500 prekių.

Kad ir toliau išlaikytume aukštus standartus ir neatsiliktume nuo rinkos naujovių, 16 OBO darbuotojų intensyviai dalyvauja šalies ir tarptautinėse standartizacijos komisijose. Naujovės – tai sėkmingos įmonės raktas. Todėl OBO ir toliau kreips į save dėmesį
naujomis idėjomis ir į ateitį orientuotais gaminiais.

 • 1 įmonė
 • 7 gaminių sritys
 • 50 prekės ženklų
 • 406 intelektinės nuosavybės teisės
 • 30 000 gaminių
 • 42 % visų gaminių yra ne senesni nei 5-ių metų
 • 43 % visų gaminių yra ne senesni nei 3-jų metų
Ekonominis tvarumas pasiekiamas prekės ženklo kokybe: kokybę sąlygoja patirtis.

Elektros srovės tiekimas, duomenų perdavimas, energijos kontrolė – visa tai aukštos kokybės prekės ženklas OBO.
Mūsų įmonės sprendimai pagrįsti sumaniais aukštos kokybės gaminiais užtikrina optimalų suderinamumą. Tik dėl gilių žinių ir ilgametės patirties OBO lanksčiai ir greitai reaguoja į naujus rinkos poreikius ir pasikeitimus. Tai yra didelis prekės ženklo privalumas.

Norint išlaikyti aukštą kokybę labai svarbu standartizuoti procesus. Nuolatinė kontrolė, optimizavimas ir procesų priežiūra atitinka aukščiausius reikalavimus. Aplinkos apsaugos ir kokybės valdymas bei darbo sauga yra sertifikuoti pagal naujausias direktyvas. Kad visa tai įgyvendintų praktiškai, OBO darbuotojai naudojasi valdymo vadovu ir didele kokybės valdymo sistema.

OBO yra ir liks sėkmingu, patikimu visų sričių, susijusių su pastatų elektrotechnine infrastruktūra, prekės ženklu.

Mūsų prekės ženklo pagrindas

 • Tvarumas
 • Aukšta gaminių kokybė
 • Pirmaujančios pozicijos rinkoje
 • Pažangios idėjos
 • Visaapimanti priežiūra
 • Individualios konsultacijos
Ekonominis tvarumas be sienų: nuo aukščiausio lygio susitikimo...

Ulrichas Bettermanas nuo 1983 metų yra nuolatinis „World Economic Forum“ (WEF) narys. Per tris dešimtmečius jis nepraleido nė vieno Davose rengiamo ekonomikos forumo.
Per paskutinius 30 metų buvo gvildenamos labai įvairios temos. Ar tai būtų istoriniai pasikeitimai griuvus sienai, ar prieš kelis metus visus palietusi ekonominė ir finansų krizė – Ulrichas Betermanas visomis temomis turi savo nuomonę ir dalyvauja diskusijose.
Būdamas vidutinio šeimyninio verslo atstovu Ulrichas Betermanas tarp daugelio akcinių bendrovių valdybos pirmininkų jaučiasi puikiai. Viename Šveicarijos televizijos rodytame interviu jis sako: „Mes galime lengviau ištverti sunkius periodus ir ilgą laiką būti socialiai atsakingi.“ Daugelyje koncernų dažnai yra didelė darbuotojų kaita, „bet mes, vidutinio verslo atstovai, vis dar esame čia.“ Be aistros dalyvauti aukščiausio lygio susitikime kalnuose, OBO vadovas nepraranda ir ryšio su tikrove. Jis tiksliai žino, kad be pokalbių su vadovais labai svarbūs rinkoje yra ir aktyvūs veiksmai. Todėl visus 30 000 gaminių jis pažįsta taip gerai, kaip niekas kitas.

... iki statybvietės

Pirkėjas apsisprendęs įsigyti OBO gaminį žino, kad gali būti tikras dėl aukščiausios kokybės ir plataus techninio palaikymo.
Prieš parduodant OBO gaminį, atliekama daugybė jo saugos ir kokybės bandymų. Norime būti tikri, kad statybvietėje gaminiu bus galima šimtu procentų pasitikėti. O į visus su gaminiu ir jo našumu susijusius klausimus montuotojui atsakys mūsų stipri klientų aptarnavimo tarnyba. Mūsų išorinės tarnybos, kaip ir techninė karštoji linija bei atskirų gaminių sričių ekspertai visuomet pasiruošę padėti. Padedame renkantis gaminius, konsultuojame projektuojant ir montuojant bei organizuojame mokymus, pvz., apsaugos nuo viršįtampių tema. Tai dar labiau patvirtina tokią mintį: malonu žinoti, kad OBO galima pasitikėti.