close

Jūs turbūt esate netinkamoje „OBO Bettermann“ internetinėje svetainėje. Galite rinktis tokius šalių variantus:

OBO Construct

Gaisrinės saugos sistemų projektavimo programinė įranga

Šiais laikais reikiami gaisrinės saugos sprendimai daugeliui pastatų įrenginių projektavimo ir montavimo inžinerinių bendrovių yra sunkiai parenkami. Taikomoji programėlė „OBO Construct BSS App“ padės pasirinkti Jūsų elektros instaliacijai tinkamus gaisrinės saugos sistemų gaminius.

  • gaisrinės saugos sistemų gaminių paieška
  • greitam ir mobiliam naudojimui
  • pritaikyta „iPhone 5“

 

nemokamas parsiuntimas iš „iTunes Store“

 

nemokamas parsiuntimas iš „Google play“

 

Naudodamiesi taikomąja programėle greitai ir lengvai rasite Jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Išmaniosios užklausos žingsnis po žingsnio ves Jus prie tinkamų gaminių, tad iškart išsirinksite reikalingas gaisrinės saugos medžiagas. Reikalingus gaminius ir kitus priedus galėsite įkelti į pastabų sąrašą ir išsiųsti elektroniniu paštu.

Svarbią informaciją, tokią kaip tinkamumo naudoti sertifikatai, leidimų numeriai ir bandymo standartai, rasite tiesiogiai prie gaminių. Todėl galite būti tikri, kad pasirinktas gaminys atitiks Jūsų keliamus reikalavimus. Palengvinkite kasdienį darbą projektuodami gaisrinės saugoss sistemas su „OBO Construct BSS App“ taikomąja programėle iš „OBO Bettermann“.

Sąlygos

Suderinama su „iPhone 3GS“, „iPhone 4“, „iPhone 4S“, „iPhone 5“, „iPod touch“ (3-ia karta), „iPod touch“ (4-a karta), „iPod touch“ (5-a karta) ir „iPad“. Reikalinga „iOS 6.0“ arba naujesnė versija. Ši taikomoji programėlė pritaikyta „iPhone 5“.