close

Jūs turbūt esate netinkamoje „OBO Bettermann“ internetinėje svetainėje. Galite rinktis tokius šalių variantus:

Data protection declaration

Data protection declaration

„OBO Bettermann GmbH & Co. KG“, Hüingser Ring 52, 58710 Menden (toliau „mes“), kaip svetainės www.obo.lt valdytojas, atsako už naudotojų asmeninių duomenų (toliau „jie“) apsaugą, kaip numatyta Federaliniame duomenų apsaugos įstatyme (BDSG).

Mes saugome Jūsų privatumą ir asmeninius duomenis. Jūsų asmeninę informaciją renkame, apdorojame ir naudojame pagal šios privatumo politikos ir taikytinų Vokietijos duomenų apsaugos teisės aktų turinį, ypač Federalinį duomenų apsaugos įstatymą ir Telekomunikacijų įstatymą (TMG). Šioje privatumo politikoje nurodyta, kokią asmeninę informaciją renkame, apdorome ir naudojame. Todėl atidžiai perskaitykite šiuos paaiškinimus.

 

1. Asmeninių duomenų rinkimas

1.1 Šioje privatumo politikoje asmeniniams duomenims priskiriama konkreti informacija apie asmenį arba faktines aplinkybes. Visų pirma tai Jūsų vardas, el. pašto adresas, adresas ir telefono numeris.

1.2 Asmeniniams duomenims taip pat priskiriama informacija apie Jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, kurią renkame vadovaudamiesi šia privatumo politika. Jums ieškant informacijos mūsų svetainėje, paprastai tai vyksta naudojant registracijos failus ir slapukus.

 

2. Naudojimo tikslai

Jūsų asmeninius duomenis naudojame šiais tikslais:

2.1 kad galėtume suteikti Jums reikiamą informaciją arba apdoroti Jūsų užklausas, pateiktas pvz., naudojantis mūsų kontaktiniu puslapiu;

2.2 kad galėtume Jums atsiųsti užsakytą naujienlaiškį;

2.3 kad užtikrintume, jog mūsų svetainė bus kuo efektyvesnė ir įdomesnė Jums;

2.4 kad galėtume Jums pateikti, jei to pageidaujate, interaktyvių pasiūlymų, pvz., loterijų;

2.5 kad galėtume užkirsti kelią galimam piktnaudžiavimui OBO sistemomis, pvz., tyčinėms atakoms, ir apsaugoti nuo jų.

 

3. Informacija apie Jūsų kompiuterį, slapukus ir taikinius

3.1 Kaskart jungiantis prie mūsų svetainės, renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį arba bet kurį įrenginį, iš kurio jungiatės prie mūsų tinklapių: Jūsų kompiuterio ar kito įrenginio IP adresą, Jūsų naršyklės užklausą bei šios užklausos laiką. Be to, kartu fiksuojama su šia užklausa susijusi būsena ir perduotų duomenų kiekis. Taip pat fiksuojame informaciją apie Jūsų kompiuteryje naudojamos naršyklės ir operacinės sistemos versiją. Dar registruojame, iš kokio tinklapio prisijungėte prie mūsų svetainės. Sutrumpintas Jūsų kompiuterio IP adresas saugomas tik tol, kol naudojatės mūsų svetaine, po to jis nedelsiant ištrinamas, išskyrus tuos atvejus, kai davėte aiškų sutikimą dėl viso IP adreso išsaugojimo. Visi kiti duomenys saugomi tam tikrą laiką. Šiuos duomenis naudojame mūsų svetainei, pirmiausiai, kad nustatytume ir pašalintume tinklapio klaidas, apskaičiuotume tinklapio apkrovas ir atliktume keitimus arba pagerintume jo veikimą.

3.2 Esant tam tikroms aplinkybėms, naudodami taip vadinamus naršyklių slapukus, renkame informaciją apie Jūsų naudojimąsi mūsų svetaine. Tai maži tekstiniai failai, kurie išsaugomi Jūsų diske ir per Jūsų naršyklę leidžia mūsų sistemai išsaugoti tam tikrus nustatymus ir duomenis. Paprastai slapukas turi domeno, iš kurio buvo išsiųsti slapuko duomenys, vardą ir informaciją apie slapuko amžių bei raidinį-skaitmeninį identifikatorių. Slapukai leidžia mūsų sistemai atpažinti naudotojo įrenginį ir nedelsiant atlikti reikiamus nustatymus. Naudotojui jungiantis prie platformos, jo kompiuterio standžiajam diskui perduodamas slapukas. Slapukai mums padeda pagerinti svetainės kokybę ir pasiūlyti dar daugiau Jums skirtų paslaugų. Kitą kartą jungiantis prie mūsų svetainės jie leidžia atpažinti Jūsų kompiuterį ir

– išsaugoti informaciją apie Jūsų dažniausiai svetainėje atliekamus veiksmus ir mūsų svetainę pritaikyti individualiems poreikiams. Tai, pvz., apima Jus dominančią reklamą;

– pagreitinti Jūsų užklausų vykdymą.

3.3 Mūsų naudojamuose slapukuose išsaugomi tik anksčiau įvardinti duomenys apie Jūsų naudojimąsi svetaine. Tai vyksta ne priskiriant asmeninį slapuką, o suteikiant jam identifikacinį numerį („slapuko ID“). Slapuko ID nesiejamas su Jūsų vardu, IP adresu arba panašiais duomenimis, leidžiančiais priskirti Jums slapuką.

3.4 Šis tinklapis naudojasi „Google Analytics“, t. y. „Google Inc.“ tinklapių analizės paslauga („Google“). „Google Analytics“ naudoja taip vadinamus „Slapukus“ – tekstinius failus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti Jūsų naudojimąsi svetaine. Slapukų sukaupta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama JAV esančiam „Google“ serveriui ir ten išsaugoma. Šioje svetainėje aktyvinus anoniminį IP, Jūsų IP adresą iš Europos Sąjungos narių arba kitų Susitarimo dėl Europos ekonominės bendrijos šalių „Google“ prieš tai sutrumpina. Visas IP adresas „Google“ serveriui JAV perduodamas ir jame trumpinamas tik išimties atvejais. „Google“ gali pasinaudoti šia informacija tinklapio operatoriui pageidaujant įvertinti Jūsų naudojimąsi svetaine, sudaryti ataskaitas apie Jūsų veiksmus svetainėje ir gauti kitas su naudojimusi svetaine ir internetu susijusias paslaugas. Per Jūsų naudojamą naršyklę „Google Analytics“ perduotas IP adresas nesusiejamas su kitais „Google“ duomenimis. Atlikę tam tikrus savo naršyklės programinės įrangos nustatymus, galite neleisti išsaugoti slapukų, tačiau norime informuoti, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Neleisti „Google“ rinkti ir apdoroti slapukų sukurtų ir su svetainės naudojimusi susijusių duomenų (įskaitant Jūsų IP adresą) galite paspaudę šią nuorodą (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) ir atsisiuntę bei įsidiegę naršyklės įskiepius.

„Google Analytics“ galite neleisti rinkti duomenų paspaudę šią nuorodą. Sukuriamas atsisakymo slapukas, ateityje Jums lankantis šioje svetainėje neleidžiantis kaupti duomenų: Išaktyvinti „Google Analytics“.

Daugiau informacijos apie naudojimosi sąlygas ir duomenų apsaugą rasite adresu http://www.google.com/analytics/terms/de.html arba https://www.google.de/intl/de/policies/. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šioje svetainėje „Google Analytics“ papildytas „gat._anonymizeIp();“ kodu, leidžiančiu užtikrinti anoniminį IP adresų rinkimą (taip vadinamos IP kaukės).

Mes naudojamės „Google Analytics“, įskaitant „Universal Analytics“ funkcijas. „Universal Analytics“ mums leidžia analizuoti įvairių įrenginių (pvz., prisijungimas iš nešiojamojo kompiuterio, o vėliau iš planšetinio kompiuterio) veiklą mūsų svetainėje. Tai leidžia anoniminis naudotojo ID priskyrimas. Toks priskyrimas vyksta Jums registruojant kliento paskyrą arba jungiantis prie jos. Tačiau „Google“ neperduodami jokie asmeniniai duomenys. Jei „Universal Analytics“ leidžia naudotis papildomomis funkcijomis, nereiškia, kad tai susiję su duomenų apsaugos priemonių apribojimais, pvz., IP kaukėmis ar naršyklės plėtiniais.

3.5 Prieš pradėdami naudoti naršyklės slapukus, pradiniame tinklalapio puslapyje apie tai informuojame parodydami tekstą:
„Informacija apie slapukų naudojimą: slapukai padeda mums teikti paslaugas. Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite puslapyje „Privatumo politika“.“
Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate, kad bus naudojami ir Jūsų įrenginyje išsaugomi slapukai. Tačiau savo naršyklę galite nustatyti ir taip, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju mūsų tinklalapiu galėsite naudotis su apribojimais arba visai negalėsite naudotis. Jei sutinkate, kad būtų naudojami tik mūsų, bet ne mūsų paslaugų teikėjų ir partnerių slapukai, savo naršyklės nustatymuose galite pasirinkti „Blokuoti trečiųjų šalių slapukus“.

 

 

4. Naujienlaiškio siuntimas

(1) Naujienlaiškiu Jus informuojame apie mūsų teikiamas paslaugas.

(2) Jei norite gauti naujienlaiškį, mums reikia Jūsų el. pašto adreso bei informacijos, leidžiančios patikrinti, ar Jūs tikrai esate nurodyto el. pašto adreso savininkas arba ar savininkas sutinka gauti naujienlaiškį. Kiti duomenys nėra renkami. Šie duomenys naudojami tik naujienlaiškiams siųsti ir neperduodami tretiesiems asmenims.

(3) Užsiprenumeravę naujienlaiškį sutinkate, kad išsaugotume Jūsų IP adresą ir registracijos datą. Šie duomenys reikalingti tik kaip įrodymas, jei tretieji asmenys neleistinai pasinaudotų Jūsų el. pašto adresu ir teisę turinčiam asmeniui nežinant užsiregistruotų gauti naujienlaiškį.

(4) Savo sutikimą išsaugoti duomenis, el. pašto adresą bei jį naudoti naujienlaiškiams siųsti galite bet kada atšaukti. Atšaukti galima spaudžiant naujienlaiškiuose esančią nuorodą arba apie tai pranešus el. pašto adresu digital@obo.de.

 

5. Kontaktinis puslapis

(1) Naudodamiesi kontaktiniu puslapiu sutinkate, kad jame nurodyti Jūsų kontaktiniai duomenys, leidžiantys Jus identifikuoti, jei turėtumėte klausimų, būtų saugomi nuolat.

(2) Ateityje duotą sutikimą galite bet kada atšaukti siųsdami el. laišką adresu digital@obo.de.

 

6. Duomenų saugumas

Visa Jūsų mums perduota informacija saugoma Europos Sąjungos teritorijoje. Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus, todėl negalime garantuoti mūsų svetainėje elektroniškai pateiktų duomenų saugumo. Mes saugome savo tinklapį ir kitas sistemas nuo duomenų praradimo, sunaikinimo, prieigos, keitimo arba jų platinimo pašaliniams asmenims, tačiau tik techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis. Jūsų asmeninius duomenis perduodame tik koduotus. Tam naudojame SSL („Secure Socket Layer“) ir TLS („Transport Layer Security“) kodavimo sistemą.

 

7. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas

(1) Jūsų duomenų neperduodame tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs su tuo sutikote arba jei tai leidžiama arba privaloma pagal teisės aktus ir (arba) teismo nurodymus. Visų pirma tai gali būti keitimasis informacija teisėsaugos tikslais arba saugumui ar intelektinės nuosavybės teisėms užtikrinti.

(2) Gali būti, kad, norėdami išsiųsti pageidaujamą informacinę medžiagą, turėsime perduoti Jūsų duomenis užsakymus vykdančiam asmeniui. Užsakymų vykdytojus kruopščiai atrenkame ir sutartimi įpareigojame laikytis Federalinio duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) § 9 numatytų būtinų techninių ir organizacinių priemonių.

 

8. Duomenų apsauga ir trečiųjų šalių tinklapiai bei socialinės priemonės

(1) Svetainėje gali būti saitų į trečiųjų asmenų svetaines ir iš jų. Jei seksite vienu iš tokių tinklapių saitų, atkreipkite dėmesį, kad mes negalime prisiimti jokios atsakomybės už trečiosios šalies turinį ar jų naudojamą privatumo politiką. Prieš perduodami savo asmeninius duomenis tokioms svetainėms, pasitikslinkite dėl galiojančios privatumo politikos.

(2) Mūsų svetainėje yra nuorodų, tačiau nėra šių socialinių tinklų įskiepių: „Facebook“, „Twitter“, „Youtube“, „Xing und LinkedIn“, „Google Plus“. Naudojantis šiais socialiniais tinklais, būtina laikytis jų privatumo politikos.

 

9. Šios privatumo politikos keitimai

Pasiliekame teisę ateityje bet kada keisti šią privatumo politiką. Aktualią jos versiją rasite mūsų svetainėje. Reguliariai naudokitės svetaine ir domėkitės galiojančia privatumo politika.

 

10. Jūsų teisės ir kontaktai

Savo asmeninius duomenis galite bet kada peržiūrėti nemokamai ir, jei reikia, prašyti juos pataisyti ir (arba) ištrinti, ir (arba) blokuoti. Šiuo tikslu ir (arba) norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės adresu digital@obo.de. Jei turite mums klausimų, komentarų ar prašymų dėl Jūsų asmeninių duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo, taip pat kreipkitės šiuo nurodytu el. pašto adresu. Kitais atvejais galite su mumis susisiekti šiais kontaktais:

„OBO BETTERMANN GmbH & Co. KG“
Hüingser Ring 52
D-58710 Menden
Telefonas 0049-2373-89-0
Faksas 0049-2373-89-238