close

Jūs turbūt esate netinkamoje „OBO Bettermann“ internetinėje svetainėje. Galite rinktis tokius šalių variantus:

Mes OBO

Būtent tada, kai manai, jog esi daug pasiekęs,
metas žengti kitą žingsnį.

1911 Kertinį akmenį padeda firmos įkūrėjas Francas Bettermann‘as. Įkuriamas  nuosavas štampavimo cechas, kuriame gaminamos tvirtinimo technikos detalės.

1932 Metalas ir plastikas nuo šiol žymi naujo etapo pradžią –  pradedamos gaminti detalės iš duroplastiko bei termoplastiko, taip dar labiau išplečiamas gaminių asortimentas.

1972 OBO V-15 nustato naujus standartus apsaugoms nuo viršįtampių ir tampa daugybės inovacijų pradžia.

1986 Nuosekliai plečiamos nuosavos dukterinės įmonės ir filialai – nuo Filadelfijos iki Pekino, nuo Helsinkio iki Johanesburgo.

1992 Įkuriama „OBO BETTERMANN Hungary Kft.“ netoli Budapešto, kuri šiandien yra centrinė gamybos ir logistikos bazė Pietų ir Rytų Europai.

1993 Michailas Gorbačiovas, Henris A. Kisindžeris ir Hansas Dytrichas Genšeris buvo pirmieji U. L. Betterman‘o organizuoto Mendenerio forumo svečiai.

1996 Atidaromas naujas BET tyrimų centras su vienu didžiausių Europoje srovės impulso generatorių ir daugybe įrengimų bandymams atlikti.

2003 Nauji greičio ir lankstumo standartai nustatomi atidarius moderniausią pasaulyje cinkavimo liniją Vengrijoje.

2004 Daugiau nei 40 metų rinkoje egzistuojantį DAHL-KANAL įmonė OBO BETTERMANN toliau plėtoja kaip atskirą gaminių asortimentą. DAHL -KANAL yra rinkos lyderis perforuotų kanalų srityje.

2006 OBO tęsia Alberto Akermano 1919 m. įkurtos to paties pavadinimo įmonės  gamybos ir prekės ženklo tradicijas. Tuo pačiu OBO tampa rinkos  lyderiu pogrindinių sistemų srityje bei pirmaujančiu Europoje kabelių sistemų gamintoju.

2010 OBO perima elektrotechninių produktų gamybos įrangą, kurią 1909 m. sukūrė precizinių vamzdžių gamintojas Vincentas Vyderholtas (Vincent Wiederholt)  ir plečia savo veiklą vamzdžių srityje, užpildydamas  kabelių tiesimo sistemų spragas.

2011 OBO švenčia 100 metų jubiliejų ir plečiasi. 30 000 kvadratinių metrų  plote OBO atidaro 40 mln. Eur., į ateities gaminius orientuotą  gamybą su unikalia visame pasaulyje ilgų ruošinių galvanizavimo įranga.

2012 Pietų Afrikoje perimamas kabelių valdymo gaminių rinkos lyderis,  kuris buvo delistinguotas iš Johanesburgo vertybinių popierių biržos. Kartu su 700 O-LINE ir ARMCO  darbuotojų Afrikoje OBO Bettermann įmonių grupėje dirba daugiau  nei 3000 darbuotojų.

„OBO Bettermann“ dirba 4000 darbuotojų ir yra pagaminama apie 30 000 prekių bei pasiekiama  virš 550 mln. Eur. apyvarta daugiau nei 40-yje dukterinių įmonių.